15 inç jant lastik ebatları

★★★★☆

15 Inç Jant Lastik Ebatları bulmaya çalışmak için saatler harcamanın can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Web sitemizde sizin için her şey hazır: bu bölümde ihtiyaçlarınızı daha net görüp tüm incelemeleri, fiyatları ve teklifleri doğrulayabilirsiniz.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 15 inç jant lastik ebatları?

Kural olarak, elektrikli bir 15 inç jant lastik ebatları, benzin gibi çalışma sırasında çok daha sessizdir. Teknoloji benzinli motorlar arasında gittikçe daha gelişmiş hale gelmesine rağmen, hala küçük farklılıklar var.

Genel olarak, iki farklı ilke ayırt edilir. Bosch'tan Indego Connect gibi modeller, yolun ray için birbiri ardına biçildiği ray prensibine dayanır. Diğer üreticilerin robotları rastgele çalışır. Robot sadece uzaklaşır ve bir engelin etrafında döner. Her iki varyantın avantajları ve dezavantajları vardır.

AvantajlarNightnessBüyük kesme genişliği Kesme deseni biraz kirli Uzun otlar için de uygundur Çim eşitsizliği ile ilgili sorun yokDaha düşük satın alma fiyatıDüşük takip maliyetleri Mil biçme makineleri genellikle saf el biçme makineleri olarak bilinir. Büyük avantajları, genellikle ek bir sürüşleri olmadığı için hacim eksikliğidir. Bununla birlikte, bir elektrik motoru ile donatılmış bazı modeller vardır. Manuel modeller gibi, bunlar çok sessiz ve taşınması daha da kolay. Mil biçme makinelerinin minimum kesme yüksekliği iki santimetreden azdır. Bu çok kısa ve çim üzerindeki talepleri netleştiriyor: burada çarpma olmamalı. Küçük dallar veya dallar bile makara biçme makineleri için bir sorun haline gelebilir. Bu nedenle çim mümkün olduğunca düz ve engelsiz olmalıdır.

15 inç jant lastik ebatları performansı öncelikle bahçe cihazının saatte ne kadar elektrik tükettiğini gösterir. Bu değer sadece gerçek değer hakkında bir şey söyler, çünkü verimsiz bir motorda ısı ile çok fazla enerji kaybedilir.

Malç fonksiyonu: Malçlama yaparken, kesilmiş çim uçlarının bıçakları küçük doğranır ve doğranmış otları kıvırır. Rendelenmiş çim kesimi daha sonra çayırı nemli tutan ve besin maddeleri sağlayan biyolojik bir çim gübresi olarak hizmet eder. Bazı modellerde, malçlama için özel bir bağlantı gereklidir, bazılarında fonksiyonun özel bir tasarımı ile garanti edilir.

Malç fonksiyonlu hangisi en iyisidir? Bu sorunun basit cevabı, her zaman çimlerinize en uygun sorudur. Bununla birlikte, çeşitli tiplerde test kazananlarına bir göz atmak ilginç değildir.

Kendinizi gerçek bir lüksle tedavi etmek istiyorsanız, avantajları açıkça açık olan bir 15 inç jant lastik ebatları kasten tercih ediyorsunuz. Bu modeller sadece özellikle geniş alanlar için uygun değildir, aynı zamanda çoğu modelde buna karşılık gelen büyük bir toplama sepeti vardır. Bununla birlikte, en büyük avantaj, arkasında koşmak yerine oturabilmenizdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku