14x2 125 dış lastik

★★★★☆

Bu SÜPER 14x2 125 dış lastik TEKLİFLERİ hakkındaki incelemelerimizi kaçırmamalısınız. Güvenlik. Bizi tanımlayan bir kelime. Her bir düşüncemizin yüzde yüz doğru olduğunu garanti ederiz. Bunu seveceksiniz!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 14x2 125 dış lastik?

Avantajlar Daha yeni bir trend 14x2 125 dış lastik olarak adlandırılır. Aerodinamik tasarımları nedeniyle, neredeyse ağırlıksız olarak çimlerin üzerinde kayarlar: Çalışma sırasında, cihaz alt tarafta bir hava akışı oluşturur - hava yandan kaçarken biçme makinesi zeminden geçer. Bu yenilikçi tasarım, hava yastığı biçme makinelerinin minimum çaba ile çalıştırılmasını ve çalılar, yataklar veya çalılar gibi engellerin etrafında kolay ve çevik olmasını sağlar. Muhafazanın altında, çimleri doğru bir şekilde kısaltan sıradan bir orak biçme makinesi vardır.

Kompakt boyutlar nedeniyle, bunlar çok daha kolay manevra yapılabilir. Bu, örneğin, ağır tek tekerlekten çekiş ile, genellikle kendi sürücünüzle donatılmış olup olmadığına veya itmeniz gerekmediğine bakılmaksızın, bir pil ile kendi tekerlek sürücünüz olmadan yapmanız gerekir: neredeyse tüm modellerde doğrudan şasi cihazında. Bununla gövdeyi kesme bıçağıyla yukarı ve aşağı koyabilirsiniz.

Malç fonksiyonunun performansı, benzinle çalışan bir elektrik motorunun performansına ayak uyduramaz, ancak güçlü bir kablolu elektrik motoruyla bile suyu tutamaz. Bu nedenle güçlü ve yoğun bitki örtüsü ve uzun çim için uygun değildirler.

Küçük bir alanı biçmeniz gerekiyorsa, hangi 14x2 125 dış lastik çok uygun, ucuz ve kullanımı kolay olduğunu merak edersiniz. Bu yönlerden küçük bahçeler için farklı modellere yakından baktık. Kısa cevap:

Malç fonksiyonu: Malçlama yaparken, kesilmiş çim uçlarının bıçakları küçük doğranır ve doğranmış otları kıvırır. Rendelenmiş çim kesimi daha sonra çayırı nemli tutan ve besin maddeleri sağlayan biyolojik bir çim gübresi olarak hizmet eder. Bazı modellerde, malçlama için özel bir bağlantı gereklidir, bazılarında fonksiyonun özel bir tasarımı ile garanti edilir.

Testteki birçok cihaz bugün ergonomik olarak şekillendirilmiştir ve yüksekliği ayarlanabilir tutamaklarla donatılmıştır. Bu, dik sağlıklı bir duruş ve biçme sırasında artan konforu garanti eder. Bağlantı genellikle ilk devreye almadan önce kurulmalıdır.

Malç biçme makineleri reklamı yapılan kadar yeni değildir. Ancak, bu doğru: yeni nesil 14x2 125 dış lastik, eski modellerden çok daha temiz bir kesime sahip. Ayrıca malçlamadan çok daha iyidirler.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku