13 jant lastik yanağı

★★★★☆

13 Jant Lastik Yanağı bulmaya çalışmak için saatler harcamanın can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Web sitemizde sizin için her şey hazır: bu bölümde ihtiyaçlarınızı daha net görüp tüm incelemeleri, fiyatları ve teklifleri doğrulayabilirsiniz.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 13 jant lastik yanağı?

Bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü daha büyük bir kesme genişliği de çalışma saatlerini önemli ölçüde azaltabilir. Daha sonra daha az biçme makinesini sürmeniz gerekir, ancak bahçe mülkünüzün genel boyutuna her zaman göz kulak olmalısınız. Çim çok açılı değilse, geniş kesme genişliğine sahip bir 13 jant lastik yanağı doğru seçim olabilir. Küçük ve açılı çimenler ile farklı görünüyor.

Elde tutulan: Bu, itmek için bir sapı veya braketi olan herkesi içerir. Elde tutulan, hem elektrikli hem de benzinli motorlu ve ortalama bakımlı, küçük ila orta ölçekli çimenler için uygun olan motorlu cihazları içerir.

Birinin iyi bilinen ve günlük modeline ek olarak, başka varyantlar da vardır. Bu varyantlar, özellikle kısa çimenler için uygun olan pratik ve kullanışlı AL-KO'dan da temin edilebilir. Süs bahçeleri veya ön bahçeler için genellikle popülerdirler. Sürücü için ne elektrik ne de benzin gereklidir. Böylece çimlerinizi kendiliğinden ve çok hızlı bir şekilde biçebilirsiniz.

Ayrıca, pili olan bir model için 13 jant lastik yanağı çalışma saatleri sınırlıdır. Entegre pilin ne kadar iyi olduğuna bağlı olarak, çimleri biçmek için iki ila dört saatiniz vardır. Ardından pil şarj edilmelidir. Bu, özellikle daha büyük çimenler için gerçek bir sorundur, çünkü kim işlerini kesmek ve sadece daha sonra biçmek ister?

Sınırlı pil ömrü nedeniyle, ön veya tahsis bahçeleri gibi küçük ve orta boy çimenler için en uygunudurlar, çünkü burada en iyi kesim kalitesini elde ederler. Kablosuz cihazınızla daha geniş alanları biçmek istiyorsanız, yedek pil almaya değer. Pillerin çoğu cihazla kolayca değiştirilebilir. Çok sayıda üretici, cihazlarının ürün açıklamasında, pili şarj etmeden kaç metrekarelik çimlerin pil şarjı ile biçilebileceğini belirtmektedir.

Malç kama birçok malç biçme makinesine dahildir, diğer modellerle aksesuar olarak satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, herkes malçlama için uygun değildir ve her zaman üreticinin ihtiyaçlarınıza göre tasarladığı malç takozuna ihtiyacınız vardır. Geleneksel olanla malç olamazsınız.

Bununla birlikte, bu avantajın da bir dezavantajı vardır: 13 jant lastik yanağı manevra kabiliyeti, artan kesme genişliği ile sınırlıdır. Bu nedenle, bahçeniz nispeten küçükse, mutlaka en büyük kesme genişliğini ayarlamamalısınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku