12 numara olta iğnesi

★★★★☆

Bu SÜPER 12 numara olta iğnesi TEKLİFLERİ hakkındaki incelemelerimizi kaçırmamalısınız. Güvenlik. Bizi tanımlayan bir kelime. Her bir düşüncemizin yüzde yüz doğru olduğunu garanti ederiz. Bunu seveceksiniz!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 12 numara olta iğnesi?

Bakım gerektirmez: 12 numara olta iğnesi bakım çabası nispeten düşüktür. Bu esas olarak neredeyse bakım gerektirmeyen motorlar sayesinde. Elektrik motoru, temizlenmesi veya değiştirilmesi gereken bir hava filtresi gerektirmez. Ayrıca, yağ seviyesinin asla kontrol edilmesi veya hatta yağın değiştirilmesi gerekmez. Arada sırada yapılması gereken tek bakım kendinizi temizlemektir. Aksi takdirde, bir elektrik sisteminin sadece bir güç bağlantısına ve sağlam bir kabloya ihtiyacı vardır.

Yanlışlıkla veya yetkisiz kişiler tarafından açılamaması için hala bir tür güvenlik anahtarı vardır. Pil bölmesine küçük bir plastik parça takmanız gerekir, ancak o zaman sapın üzerinden başlatabilirsiniz (aşağıdaki orta resim).

Malç fonksiyonlu bir tane satın alırken en önemli kriterlerden biri pil performansıdır. Amper saat cinsinden belirtilen pilin depolama kapasitesi çalışma süresi için belirleyicidir.

Pilli bir 12 numara olta iğnesi ile pil, aradaki şarj kablosuna asmak zorunda kalmadan tüm çimleri en az bir kez tamamen biçmenize izin verecek kadar performans göstermelidir. Özellikle çim biraz daha büyüdüğünde, pilin daha hızlı sallanması hızlı olabilir, çünkü daha kısa bir çim için olduğu kadar iyi bir ilerleme kaydetmezsiniz. Bu nedenle, gücü gerçekten ihtiyacınız olandan iki kat daha iyi hesaplamanız gerekir.

Birçoğu için bu sıkıcı bir görevdir, ancak diğerleri için sessiz uğultu ve pürüzsüz hareket çok rahatlatıcı olabilir. Bütün bunlar, en önemlileri seçtiğiniz faktör olan bir dizi faktöre dayanmaktadır. Lawn-Boy'un kendinden tahrikli can sıkıcılığı kolaylaştırmak için geliştirildi.

Performans: Performans son birkaç yılda muazzam bir artış göstermesine rağmen, özellikle üst alanda hala daha güçlü bir uygulamadır. Bu nedenle, profesyonel kullanıcılar (örneğin bahçe ve peyzaj şirketleri veya belediye fidanlıkları) öncelikle benzinli cihazlar kullanmaya devam etmektedir.

Motor bıçak bağlantısıyla durur, soğutma kesintiye uğramaz, Motor kanalının devam edene kadar rölantide olmasını sağlayabilirsiniz - (su soğutma ile arabada, motordaki su kapatıldıktan sonra soğumayı sağlar) her 12 numara olta iğnesi aslında bir bıçak bağlantısı olmalıdır - ancak maliyet nedeniyle sadece üst modellere monte edilir. Hangi malzemeden yapılmış biçme gövdesi? Avantajları ve dezavantajları

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku