100 lük transit lastik ebatları

★★★★☆

100 Lük Transit Lastik Ebatları bulmaya çalışmak için saatler harcamanın can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Web sitemizde sizin için her şey hazır: bu bölümde ihtiyaçlarınızı daha net görüp tüm incelemeleri, fiyatları ve teklifleri doğrulayabilirsiniz.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 100 lük transit lastik ebatları?

Kolaylığa daha fazla değer veriyorsanız, pilli bir 100 lük transit lastik ebatları aramalısınız. Bu tür cihazlar her zaman küçük bir bahçenin çimlerini büyüttü ve kablolu meslektaşlarından çok daha rahattır.

Çubuk kesme ünitesi: kiriş biçme makineleri özel bir tip temsil eder. Dönmeyen, ancak yatay sol ve sağ hareketleri gerçekleştiren bir bıçak sisteminiz var. makas prensibine göre çalışır. Elektrikli veya kiriş kesme ünitesi güçlüdür ve yüksek çim ve kalın bitki örtüsüne sahip daha geniş alanlar için uygundur.

Bahçeniz için büyük bir tane satın almak istiyorsanız, yine de onunla çayır boyunca yürümek zorundasınız. Ancak, sürüş elbette büyük üreticilerin üretiminde bir konudur.

KONUT MALZEMESİ: Motorla birlikte muhafazanın malzemesi 100 lük transit lastik ebatları en pahalı ve önemli bileşenidir . Farklı fiyat ve performans sınıflarında bulunan farklı kalite özelliklerine sahip birçok farklı konut tipi vardır: - ABS muhafazalı, taş veya engel yoksa bakımlı çimenler için özellikle uygundur. - Çelik gövdelerle satın almak daha pahalıdır, ancak daha profesyonel ve darbelere karşı dayanıklıdır ve daha uzun bir hizmet ömrü sağlayabilir.- Alüminyum genellikle bir benzinli motor ve bir kendi kendine tahrik sistemi ile donatılmıştır ve şüphesiz profesyonel kategoriye aittir. Döküm alüminyumdan yapılmış sağlam gövde, boyalı çelik sac veya ABS plastikten yapılmış klasik muhafazalarla karşılaştırılamayan bir kalite standardı sunar. Alüminyum pasa karşı özellikle dayanıklıdır, ayrıca son derece dayanıklı ve dayanıklıdır, böylece malzeme düşük ağırlığı ile de karakterize edilir.

Sürücü burada neredeyse zorunludur, çünkü biçme makinesi olsun veya olmasın - itmek zordur. El freni açık gibi hissediyorsun. Dönerken biçiciyi geriye doğru çekmek için, tekerlekler için sürücüyü bırakın - ancak arka çözelti frenleri: Kolu bırakıp biçiciyi ileri ve sonra geri döndürürseniz, bu olmaz.

Bir bataryaya gerçek bir alternatif tipik Von der yapısı ve optiğidir, her iki model de çok benzerdir. Son olarak, her ikisi de güçlü bir elektrik motoru tarafından sürülebilir. Tek dezavantajı, elektrikli bir biçme makinesine sahip güç kablosuna her zaman dikkat etmeniz gerektiğidir. Sonuçta, bahçede bir güç bağlantısına ihtiyacınız var. Ayrıca kabloyu her zaman kesme bıçaklarından yeterli bir mesafede yönlendirdiğinizi unutmayın. Aksi takdirde, hızlı bir şekilde kısa devreye gelebilir.

Kompakt boyutlar ve spar için pratik çözüm sayesinde, bu cihaz en küçük alanda saklanabilir. Bu 100 lük transit lastik ebatları aynı zamanda bir çim traktörüne pratik bir ektir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku